Královna prokletých (The queen of the Damned) 2002

23. října 2010 v 18:38 | Jillian |  Recenze
Nebyla to láska na první pohled,ale přesto...

www.my-wonderland.blog.cz

Královna prokletých je něco jako kult, jen v menší míře a pro menší diváckou skupinu. Já ji viděla snad poprvé, snad podruhé, nevzpomínám si. Nicméně vás lidi chápu.

www.my-wonderland.blog.cz

Je to tak neuvěřitelně blbé:D Upír se rozhodně stát rockovou hvězdou, protože se cítí osamělý a chce proto naštvat všechny ostatní upíry tím, že se přestane skrývat! Celý příběh, pokud se mu tak dá vůbec říkat, je tak příšerně béčkový a stejně mám pocit, že si to pustím znovu:D Začínám snad bláznit? (V mém případě pozdě...).TGOTD se bere zbytečně vážně na to jakých dosahuje "kvalit", slovo efekty je taky dost nadsazené ale stejně, připadalo mi, že kdyby mi bylo dvanáct, milovala bych to:D Jelikož mám tu nevýhodu, že jsem téměř o deset let starší nezbylo mi než se dívat a žasnou jaká je to ***. Chudák paní Anne Rice (autorka předlohy Interview s upírem a tohohle). Pamatuju si dobu kdy by se mi to hodně páčilo a to devátá třída základní školy, mé nejvíc revoltující období. Černá, depresivní výraz, minimální komunikace s rodinou, gothic rock...:-* (Ale v menší míře, než si myslíte;) Asi bych i tehdy chápala, že to není moc dobrý film, ale špatné filmy je jednoduché milovat;) U spousty lidí k tomu stačí jen Stuart Towsend, který má sice do dvousetletého upíra daleko, ale jako rocková hvězda je skvělý;)

www.my-wonderland.blog.cz


Královna prokletých je přeze všechno stejně v jednom ohledu nezapomenutelná. Po hudební stránce totiž zahrnuje jeden z vůbec nejlepších soundtracků svého druhu. Rock/Methal nenahraditelné kvality. Pecka...prostě Queen of the Damned;)

www.my-wonderland.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama