Jaromír Nohavica

29. ledna 2010 v 12:59 | Jillian |  Postřehy odjinud
Nad tímto týdnem mi upřímě zůstává rozum stát. Většinou totiž nechodím moc se svými vrstevníky-alkoholiky "mezi lidi".O tom ale až později. Pokud jde o posledních pár dnů se chodím domů většinou jen vyspat:) Včetně včerejška. Včerejší den byl vyjímečný. Naše hala zažila standing ovation a to jen díky jedné osobě a jeho kytaře a heligonce. A já měla to štěstí, že jsem tam mohla být taky. Koncert Jarka Nohavici byl nepopsatelný. Už proto, že jsem dlouho na žádném koncertě nebyla, hodně jsem se tam těšila. Můj zážitek byl ale ohromný, dlouho budu vzpomínat na to jak jsem několikrát málem spadla ze židle. Pan Nohavica je ohromný bavič a jeho hudba je k nezaplacení. Uznávám tři naše největší české písničkáře. Daniela landu, Karla Kryla a Jaromíra Nohavicu. Včera jsem si uvědomila rozdíl mezi Krylem a Nohavicou. Když slyším Kryla chce se mi brečet, když slyším Nohavicu padám ze židle:D Včerejší koncet byl opradu úžasný. Lidí byly stovky, lístky do poseldního vyprodané, všechna místa plná. A jeden chlápek se svojí kytarou na pódiu. Nesmím zapomenout taky na jeho polského kolegu akordeonistu, kterého si pan Nohavica přivezl s sebou. Ale teď k vystoupené samotnému. Dlouho jsem se nesetkala s nikým, kdo by pro nás hrál víc jak dvě hodiny bez přestávky:D Bylo to k skvělé, žádné vězdné manýry...:-p

Tak nějak se mi zdálo, že pan Nohavica byl rád, že hraje zrovna v našem městě:) Samozřejmě nevynechl ani naši písničku, v trochu jiném provedení. Nevynechal vlastně ani jednu, kterou bych potrádala, jen na moji milovanou Ladovskou zimu jsme ho museli dvakrát přemlouvat:D Nejlepší na celém koncertě však bylo když přestal zpívat a začal mluvit:D Jeho průpovídky byly nezapomenutelné:) Po první písničce se otočil a říká." Tak, a vidím, že už nám odcházejí první diváci. Tam ta blondýnka na schodech..." A za chvíli:" Jé slečno vy jste se vrátila a dokonce ne sama. Vydíte to, odejde jede a vrátí se dva...:D" Vůbec nejvtipnější část večera byli jeho poznámky na nás mladší, kteří některým věcem popravdě vážně asi nerozuměli. (Jako že, té ruské písničce jsem nerozuměla ani já:D). Jeho příběh o jedné virtuálce zněl asi takto. Na stránkách Jarka Nohavici se každý týden pravidelně objevují virtuálky, neboli písničky je tak, které nahrává na diktafon vždy na něco co ho zaujalo. Absolutně největším favoritem se ale stalo tohle: " Děcka a teď si představte, já jsem byl v kraji a to my nebudete věřit, ale vážně nebudete věřit," obracel se na mladší publikum v pvní řadě, " ale tam normálně nebyl internet:D A dokonce ani SIGNÁL na mobil. Tam byl jenom jeden takový drát a ten vedl někam do hlavního města a tam ani nevím co oni stím vlastně dělali. Mno a já jsem tehdy potřeboval poslat tu novou virtuálku, protože jsem slíbil, že to tam v neděli bude a ona tam byla jenom jedna telefonní budka, tak z toho vzniklo toto:
btw: Video není z našeho koncertu:-p
Tohle byl jeden z největších zážitků večera, ale bylo jich tolik že vám je ani nemůžu všechny popisovat, vyšlo by to alespoň na dva články:D Včerejší koncert byl prostě jeden z nejlepších co jsem v životě viděla a to myslím upřímě:) Pan Nohavica je úžasný bavič, takže pokud k vám někdy taky přijede koncertovat se svojí heligonkou, nebojte se vyhodit ty peníze za lístky, tohle za to stojí:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 playboy-11 playboy-11 | Web | 29. ledna 2010 v 13:06 | Reagovat

boreec =P=P

2 lorane-pearl lorane-pearl | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 21:49 | Reagovat

Všichni jezdí na koncerty jenom já ne achjo:D

3 Dorothywof Dorothywof | E-mail | Středa v 2:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama