17 Again

1. ledna 2010 v 10:43 | Jillian |  Recenze
A je tady oficiálně PRVNÍ článek roku 2010. A jak se říká, jak na Nový rok tak po celý rok (upřímě doufám, že to není pravda), začínámě tedy komedií, ale snad se časem dostanu i ke kvalitnějším a hlubším filmům než je tenhle:)


Tak tohle bylo docela překvapení. Když se řekně film ze střední školy a Zac Efron...ale však vy víte, co tím chci říct. Znovu sedmnáct je ale docela zajímavým úkazem.
Nejde o nijak zvlášť originální námět. Už několikrát jste ho někde viděli a nejspíš si to budete i pamatovat. Přesto je ale film podaný dostatečně poutavě, takže o něj zájem neztratíte. Obsazení Zaca Efrona se ukázalo být docela chytrým tahem. Nejen kvůli jeho vřískajícím fanynkám které na film rozhodně půjdou, ale také proto, že tady opravdu hraje a hlavně má CO hrát. A nejen on,ale i ostatní herci z toho nevychází vůbec špatně a celkově jsem se u filmu hodně bavila. Většina vtipných scén vychází opravdu vtipně a film celkově funguje přesně tak jak bylo v plánu. Jednou větou skvělá komedie, se skvělými herci a skvělým scénářem. Opravdu mě překvapila a určitě se na ni podívám znovu. Už jen proto, že Zac Efron tady vypadá vážně dobře:D Tak jo, ne jen kvůli němu...:-p Doporučuju se na to podívat všem, kteří už mají vůči této vycházející hvězdě averzi. Možná si to vážně nezaslouží. Tady se mi hodně líbil. Stejně jako mě potěšila přítomnost Michelle Trachtenberg, kterou v poslední době není nikde moc vidět a to je škoda. Její role nebyla přiliš velká,ale zhostila se toho skvěle. Role podobných puberťaček jí prostě sedí:) Navíc bych chtěla pochválit tvůrce za nápad na skvělou postavu Neda. Už jak jsem viděla kde spí a vzpoměla si na dokonalou scénu Star Wras epizoda IV- Binary sunsett bylo mi všechno jasné:D Při scéně kdy se začíná mluvit elfím jazykem jsem odpadla:D Takže až na některé míň povedené scény a předvídatelnost musím hodnotím docela vysokým počtem procent, protože jsem si dlouho u ničeho takhle neoddychla a nepobavila se. Perfektní na odpočinkové odpoledne, nebo do kina....bohužel už se to nehraje:DZjednodušeně, skvělá komedie pro puberťáky, ale bez kýčovitých trapáren a rádoby srandiček. Skvělí herci a hudba příjemná na poslech. Při nejbližší příležitosti si to pustím znova:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama