Tento způsob Vánoc zdá se mi poněkud blátivým

26. prosince 2009 v 14:38 | Jillian |  Mezi řádky

Navážu tedy na sérii článků, která se tady teď všemožně nakupila, jak si užíváte svátků? Jak jsem se dočetla snad všichni dostali to co si přáli. Proto i já se budu chvíli chovat sebestředně:-p I když mi stačí ke štěstí málo.Jako třeba včerejší televizní inscenace maškarády:) Kromě věcí které jsem si opravdu vybrala a ze kterých má tedy zákonitě radost jako je kniha Mýty a báje od A do Z od Sarah Bartlettové s naprosto dokonalými ilustracemi jsem vděčná ještě za jednu knihu. Původně jsem si ji nehodlala kupovat, ale po čase mě sama přesvědčila. Bajky Barda Beedleho od JKR. Připadalo mi to zbytečné,ale když jsem zjistila, že za každou pohádkou je dlouhý kometář Ó Velkého Albuse Brumbála neodolala jsem. Aspoň ji mám do sbírky:)
Stejně tak jako DVD posledního Pottera. Oni už se naši ani neptají a kupujou DVDčka automaticky:-p
Kromě pár drobností včetně rekordního počtu naušnic, tolik jsem jich snad nikdy nedostala mně táta překvapil mobilem. Sice nemám technické vymoženosti moc v lásce (až na můj milovaný La pomme) má z něj vážně radost. Můj minulý telefon totiž vypadal asi tak, že v podstatě nefungoval. Trvám na tom, že byl zavirovaný i přesto, že mi všichni tvrdí, že je to kravina. Jak mi pak ale vysvětlíte, že když jsem ho napíchla do počítače, téměř všechno kleklo??:D Ale dost o mě, užívete si Vánoc dokud jsme ještě takhle mladí a můžem si říct o jakoukoliv kravinu jako malý děti. Jediné co bych si já ještě přála dokud nejsem plnoletá je leaserový měč:D Na to už je ale bohužel pozdě...:-p Takže se mějte hezky a neseďte moc u počítače, jestli je u vás taky patnáct stupnů:D Veselé Vánoce!!


PS: Ještě na jednu věc jsem zapoměla. Nadělila jsem si ještě jeden dárek:-p Stáhla jsem si z internetu dlouhohledané alba a mám z nich snad větší radost než jsem čekala:) Jsou to soundtracky samozřejmě. Jmenovitě Star Wars I-VI, Příběh rytíře (dneska v 17:00 na Primě), Cars od Pixaru, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Wall-E, Transformers, Mumie a nakonec Moulin Rouge:) Taky jsem dostala kompletní discografii Within Temptation od AlexClair a ona to ani neví,ale já to beru jako dokonalý vánoční dárek. Mám z ní vážně radost...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | E-mail | Web | 30. prosince 2009 v 12:04 | Reagovat

Tak to jsi dostala super dárky :) Já už jsem bohužel plnoletá, ale stejně mi to nebrání v tom, abych dostávala bublifuky a omalovánky :)

2 Jilly Jilly | Web | 30. prosince 2009 v 21:15 | Reagovat

[1]: To mě uklidNuješ, aspoň nebudu sama..:-p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama