Return to labyrinth

3. října 2009 v 14:39 | Jillian |  Labyrinth
Drazí přátelé a další pozemšťané...:)
Po mírných renovacích se vracím zpátky k mému milovanému Labyrinthu. Většinu z vás tahle rubrika ani nezajímá,ale kdysi jsem slíbila, že toho sem dám co nejvíc kdyby se náhodou objevil nějaký fanoušek...A vzhledem k tomu, že u nás nemáme žádné stránky, které by se tímhle filmem zabývaly tak se do toho ráda sama pouštím...takže :"You have no power over me!!!":)

Není to tak dlouho co jsem objevila úžasné stránky zabývající se tímhle filmem a jejich prostřednictvím jsem si poprvé doopravdy uvědomila kolik má tenhle film fanoušků (v zahraničí samozřejmě:( )...a proto jsem hrdá, že můžu být jedním z nich:)

Brzy vám sem přidám i sbírku nejspolehlivějších odkazů na stránky fanoušků, kterých je opravdu poměrně velké množství. :)

Konkrétně tímhle článkem vás chci ale zasvětit do tajů jednoho japonského komiksu. Co málo kdo ví je, že podle Labyrinthu bylo napsáno několik knížek. O té nejhlavnější jsem už jednou psala. Co už ale neví skoro nikdo je, že byl vytvořen i komiks. Nevypráví přímo příběh který známe z filmu, jde spíš o takový sequel, ale u nás se samozřejmě koupit nedá ( pokud ano tak mě prosím opravte, budu vám za to nadosmrtí vděčná...:D ). Několik málo informací o něm ale mám...


V dnešní době by měly existovat už tři díly tohoto komiksu. Na oficiálních stránkách jejich tvůrce jsem se ale dočetla, že by mohl být i čtvrtý díl, což znamená, že se právě kreslí. Bohužel jsem ale četla spoustu komentářů skalních fanoušků, kteří s komiksem nebyli spokojení, podle čehož soudím, že tyhle knihy asi nebudou mít moc společného s hlavní myšlenkou filmu. Škoda...

Pokud jde o příběh vůbec ho neznám,ale co vím je, že hlavní postavou je tentokrát Toby,teenager...

Nakonec ale to nejdůležitější, tady mám veledůležité odkazy:D

1. Tohle je oficiální stránka tvůrce těchto komiksů...

2. Tohle je oficiální stránka komiksu jako takového, na stránkách vydavatele,ale mic moc tam není...

3. Co je totiž úplně nejdůležitější je, že tady si můžete přečíst celý komiks online a zdarma:D A já už jdu na to:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WebMusicS - Tady to hudbou žije! WebMusicS - Tady to hudbou žije! | Web | 3. října 2009 v 14:41 | Reagovat

;-)Miluješ hudbu?Jsi fanouškem nějaké hudební zpěvačky/zpěváka,skupiny?Tak to jsi zrovna ten pravý,který by měl Navštívit nový hudební web! www.webmusics.blog.cz najdeš zde spoustu žándrů od různých zpěváků,hudenbí novinky,videoklipy,soutěže a spoustu dalších!nejváhej a vstup do brány hudby!WebMusicS - Tady to hudbou žije!
www.webmusics.blog.cz :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama