Do nekonečna a ještě dál...VÝROČÍ!

21. července 2009 v 12:13 | Jillian |  Mezi řádky
Vážení a milý,
dovolte abych vám oznámila...
že jsem zase něco prošvihla! Wonderland (můj blog) slaví výročí. Ano, je tomu přesně půl roku (vlastně šest měsíců a šest dní. Půl roku tomu bylo 15.7. ale to je přesně to co jsem prošvihla, tak to těď napravuju:-p) co byl napsán první oficiální článek. Není to nic veledůležitého a nezměním tím svět,ale měla jsem potřebu vám to napsat.
Zakládala jsem tenhle blog bez sebemenší představy o tom jak to tu bude vypadat. Podařilo se mi vytvořit docela pěkný design na který jsem si časem zvykla a teď už na něj nedám dopustit (kritiku nepřijímáme:-p). Začala jsem hudbou, protože je to ta nejgeniálnější věc co může existovat a za tím si stojím. Šlo o soundtrack Harryho Gregsona-Williamse k Letopisům Narnie, což bylo způsobeno především tím, že jsem zrovna v té době sledovala Prince Kaspiana. Proto jsem si nemohla odpustit ani první oficilní titulkovou písničku na tomhle blogu, jak je trefně nazvala má dcera AlexClair (písničky které byly napsány specielně pro určitý film a většinou hrají v titulcích :-p...),byla to The Call.
Po hudbě jsem začala přidávat články, které se zaměřovali na nějaký určitý filmový kostým. První byly šaty Violet Baudelairové z Řady nešťastných příhod. Hodně mě bavilo tyhle články "tvořit", bohužel mi to ale nevydrželo moc dlouho, protože jsem časem vyplýtvala ty nejzajímavější a ztratila inspiraci. Proto vás prosím, jestli vás napadá nějaký skvělý filmový kostým ( především šaty) tak ho napište do komentů, ať mám zase co hledat, znám už nějaké zajímavé stránky a tak...:-) btw: především mám fotky odtud: www.costumersguide.com
Asi jsem tak nějak věděla, že to tady všechno skončí filmy, protože se pomalu ničemu jinému nevěnuju. Jsem na sebe docela hrdá ( ne, to není arogantní poznámka:-p.....), protože za tu dobu co se o filmový průmysl zajímám, jsem podle mě docel postoupila. Pomalu jsem už schopná rozeznat styl jednotlivých režisérů a tvůrců, většinou u filmu odhadu skladatele a že poznám herce je samozřejmost. Zlepšuju se a mám z toho velkou radost. Ve vyjádření svého názoru nejsem ani zdaleka tak dobrá jako Alex, protože tomu co píše ona se nekompromisně dá říkat recenze a to skvělé recenze. Mám vážně radost, že exitujou blogy jako ten její a že já se můžu řadit mezi její SB!
Psát filmové články, respektive vyjadřovat svůj názor je něco, co mě hrozně baví a jsem moc vděčná za lidi, kteří mi to vynahradí tím, že napíšou komentář, protože člověk potom ví, že jeho články někdo vážně čte:-) A vím, že je tady pár lidí, co sem občas chodí, takže jim chci tímto poděkovat:-)

Tenhle blog ale jenom o filmech být neměl a ani nechci aby to tak zůstalo. Chci aby se tu občas objevilo i něco jiného i když filmy budou asi pořád na prvním místě v žebříčku.

První článke o filmu, který jsem zveřejnila byl popis Labyrintu a to z jednoho prostého důvodu. Tenhle film moc lidí nezná i přesto, že je v americe populární a já jsem měla pocit, že by bylo fajn aby i čeští fanoušci našli nějaké místo na netu, kde je pár článků o tomhle filmu když už nic a chystám se přidat ještě několik věcí týkajících se téhle "pohádky".

Ale první opravdový článek, který se podobal recenzi a kde jsem poprvé psala svůj názor byl na film Princezna nevěsta a dost mě překvapilo, že ho někdo četl, protože na i na mé poměry byl o dost delší. Někdo ho ale vážně četl a tehdy mě napadlo, proč to nezkusit znovu. Od té doby vám píšu skoro pravidelně o filmech a už i knihách, které jsem přečetla nebo viděla.

Tyhle prázdniny ale přibude i pár hodně jiných článků. Jejich autorka se totiž začala znova věnovat mytologii a chtěla bych ji zkusit nějak rozpracovat, takže koho to zajímá, začnu tou Severskou mytologií, což je Ódin, Loki a jim podobní. Podařilo se mi sehnat legendární dílo z roku 1220, mám ten pocit, Eddu Snorriho Sturlusona a pokud se mi ji podaří přečíst, určitě si neodpustím nějaký článek...:-p

Nakonec bych chtěla říct, že jsem ráda, že mám tu možnost vás otravovat svojí přítomností a svými názory. Novinářka ze mě asi nebude,protože si nemyslím, že na to mám, i když by mě to bavilo, ale pokud mi chcete něco říct, pokud vám tady něco vadí, máte jedinečnou příležitost mě s tím obeznámit i když neslibuju, že to vezmu na vědomí..:-p Ale zamyslím se...:-)

Loučím se , konec hlášení:D

Statistika:D
Celkem bylo napsaných 93 článků ( s tímhle 94).
Z toho nejvíc v měsíci červnu a to 26 a nejmíň v měsíci dubnu a to osm.
A společnými silami se nám podařilo napsat přesně A teď pozor: 287 komentářů. Což mi příjde naprosto neuvěřitelný. Mám z nás radost....:-p
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 21. července 2009 v 15:25 | Reagovat

Gratuluju k výročí! (A k počtu komentářů :)).
Červenám se kvůli té ohromné pokloně a děkuju za ni :-). Naopak já jsem hrdá, že tě můžu počítat mezi své SB, protože píšeš zajímavé články. Jsem ráda, že je víc lidí se stejnými zájmy, jako mám já, a s tak dobrým vkusem :).

2 Black Black | Web | 21. července 2009 v 17:35 | Reagovat

No gratuluju-ke všemu:D Joo, recenze...tay mám tendence je psat, ale prý su moc tvrdá:D
Jinak, já su za tento blog ráda, poslední dobou sou blogy o tom samým(neboli blogy typu Ctrl+C - Ctrl+V:D)

3 Jilly Jilly | 23. července 2009 v 15:09 | Reagovat

Děkuju:-) Jsem strašně ráda, že ten blog mám a strašně hrdá na to, že sem chodíte...
Alex// Červenat se nemusíš, blog máš úžasný i názory..:-) Dík...
Black//blogy typu Ctrl+C - Ctrl+V nás brzo všechny převálcujou. Škoda, že si to neuvědomujou... a děkuju, napiš nějakou recenzi a my ji zhodnotíme:D  Já jsem zase až moc hodná...

4 Black Black | Web | 27. července 2009 v 10:23 | Reagovat

No, mám kousek Pottera, ale nějak sem sa zasekla, protože zatímco samotný fim sa mě děsně líbil, tak ted to vypadá, jako bych na něm nenašla jedinou pozitivní věc:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama